Yoga a Flyfitness centrum

Tanečné kurzy a krúžky pre deti a dospelých

PONUKA KURZOV :

Tanečný krúžok pre deti MINI ( 3r. – 4r.) 45 min 2x týždeň
Tanečný krúžok pre deti MIDI ( 5r. – 6r.) 45 min 2x týždeň
Tanečný kurz pre dospelých  ( 8 x 60 min ) 1x týždeň
Individuálne lekcie – 2 osoby ( 1 pár), 4 osoby ( 2 páry)
Svadobný tanec 45 min (individuálna lekcia)


Tanečné krúžky pre deti

Ak máte pocit, že má Vaše dieťa záujem o pohyb a okamžite reaguje na hudbu tancom v tom prípade máme pre Vás pripravené tanečne krúžky už pre najmenšie detičky. V krúžkoch sú deti rozdelené do skupín podľa veku. Doprajte svojej ratolesti zdravý pohyb a správny pohybový rozvoj. Nechajte rozvinúť jeho talent v našej tanečno-pohybovej prípravke. Neváhajte a prihláste Vaše dieťatko k nám!


MINI :

Tanečný krúžok je zameraný na pohybovú prípravu a základy spoločenského tanca. Výučba prebieha hravou formou do ktorej sú zapojené rôzne hry, ľahké tanečné zostavičky zo spoločenských tancov, ale aj moderných tancov. Detičky sa postupne naučia vnímať svoje telo, čim sa zlepšuje ich koordinácia, naučia sa orientovať v priestore, vnímať hudbu a rytmus a takisto sa naučia pracovať v skupine a fungovať v kolektíve.


MIDI :

Tanečný krúžok je zameraný na pohybovú prípravu a základy spoločenského tanca. Výučba prebieha hravou formou do ktorej sú zapojené rôzne hry, ľahké tanečné zostavičky zo spoločenských tancov, ale aj moderných tancov. Detičky sa postupne naučia vnímať svoje telo, čim sa zlepšuje ich koordinácia, orientovať sa v priestore, vnímať hudbu a rytmus a takisto sa naučia pracovať v skupine a fungovať v kolektíve.

Tanečný kurz pre dospelých

Či už sa chytáte na ples, svadbu alebo inú spoločenskú udalosť alebo sa chcete naučiť tancovať pre radosť je tento kurz ideálny práve pre Vás. Kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť základy spoločenských tancov. Počas kurzu sa budeme venovať základným krokom jednotlivých tancov, naučíte sa rôzne tanečné choreografie, figúry a takisto správne držanie tela počas tanca a správne fungovanie v páre.
Na kurze Vás naučíme tancovať: štandardné tance (waltz, valčík, tango, quickstep)
                                                     latinsko-americké tance (cha-cha, rumba, samba)
Kurzy budú delené na základe úrovní počas ktorých budú postupne pribúdať ďalšie tance a figúry. TEŠÍME SA NA VÁS!!!!!!
Svadobný tanec

Chystáte sa práve na Váš najkrajší a najdôležitejší deň spoločného života a neviete čo s vašim svadobným tancom? Nenechajte to na náhodu a ohúrte vašich najbližších Vašim perfektným Novomanželským tancom. Sme pripravení pomôcť s Vašim vysnívaným tancom či už budete mať záujem o klasický valčík, alebo si želáte choreografiu na Vašu spoločnú obľúbenú pieseň. Výber je len na Vás! Neváhajte a doprajte si aj Vy nezabudnuteľný zážitok s Vášho tanca!


Tanečný krúžok pre deti – 8x 45 min. = 1mesiac 32 € / 2 mesiace 56 €
Tanečný kurz pre dospelých – 8x 60 min. = 1mesiac 36 € / 2 mesiace 64 €
Individuálne lekcie – 2 osoby (1 pár) 30€
                                   4 osoby (2 páry) 55€
Svadobný tanec – 45 min. 30€ ( 3 hodiny 80€)
                                                 ( 6 hodín 160€)

Kontaktujte nás

OD Stred, Kláštorné námestie 64, Malacky
+421 917 100 575
info@yogaflyfitness.sk